rum kesimi

Kullanım örnekleri

rum kesimi
greek cypriot
icon arrow

greek

Phonetic: "/ɡɹiːk/"

Part Of Speech: noun


Definition: An inhabitant, resident, or person of descent from Greece.


Definition: Unintelligible speech or text, such as foreign speech or text, or regarding subjects the listener is not familiar with, such as mathematics or technical jargon; or statements that the listener does not understand or agree with.


Definition: A member of a college fraternity or sorority, which are characterised by being named after Greek letters. (See also Greek system.)

Example: Was Joe a Greek in college?


Definition: A cunning rogue; a merry fellow.


Definition: Anal sex.


Definition: Greek cuisine; traditional Greek food.


Definition: (chiefly in the plural) One of the Greeks, measures of derivative price sensitivity.

icon arrow

greek

Phonetic: "/ɡɹiːk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To display a placeholder (instead of text), especially to optimize speed in displaying text that would be too small to read.


Definition: To fill a template with nonsense text (particularly the Lorem ipsum), so that form can be focused on instead of content.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.