seri katil

Kullanım örnekleri

seri katil
spree killer
icon arrow

spree

Phonetic: "/spɹiː/"

Part Of Speech: noun


Definition: A merry frolic; especially, a drinking frolic.


Definition: Uninhibited activity.

icon arrow

spree

Phonetic: "/spɹiː/"

Part Of Speech: verb


Definition: To engage in a spree.

icon arrow

killer

Phonetic: "/ˈkɪlə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: One who or that which kills.

Example: Carbon monoxide is a silent killer.


Definition: That which causes stress or is extremely difficult, especially that which may cause failure at a task.

Example: That test was a killer.


Definition: Something that is so far ahead of its competition that it effectively kills off that competition.

Example: Digital streaming platforms are CD killers.


Definition: A knockout form of darts or pool involving several players.


Definition: A club used for killing fish.


Definition: A particularly heavy type of handstamp, or portion of one, often obscuring a large part of the postage stamp.


Definition: A diacritical mark used in Indic scripts to suppress an inherent vowel (e.g., the Hindi viram, the Bengali or Oriya hasanta) or render the entire syllable silent (e.g., the Burmese virama, the Khmer toandakhiat).

icon arrow

killer

Phonetic: "/ˈkɪlə(ɹ)/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Excellent, very good, cool.

Example: killer feature


Definition: Causing death, destruction, or obliteration.

Example: killer bee


Definition: Distressing, uncomfortable.

Example: I had a killer headache this morning.

icon arrow

killer

Phonetic: "/ˈkɪlə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sea mammal related to dolphins and porpoises (Orcinus orca).

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.